Komunikace s poškozeným autonehodou

Pokud jste si vědomi své odpovědnosti za dopravní nehodu, kterou jste způsobili újmu na zdraví třetí osobě, je vhodné zahájit komunikaci s poškozeným k projevu skutečné lítosti.

Doporučit lze zejména omluvu poškozenému a nabídnutí veškeré potřebné pomoci a součinnosti ve vztahu k odpovědnému pojistiteli vozidla k poskytnutí odškodnění újmy na zdraví. Lze také doporučit poskytnutí finanční pomoci nad rámec odškodnění z povinného ručení prostřednictvím uzavření dohody s poškozeným.

Správná komunikace s poškozeným je klíčová pro pozitivní výsledek trestního řízení pro obviněného ze způsobení dopravní nehody.

Poradíme a pomůžeme vám se zprostředkováním komunikace s poškozeným dopravní nehodou a budeme se pro vás snažit vyjednat s ním vždy v mezích slušnosti dohodu. Ve všech odůvodněných případech budeme bojovat za podmíněné zastavení vašeho trestního stíhání.

Nejčastější trestné činy v dopravě, se kterými pomáháme našim klientům

Poskytneme vám profesionální právní pomoc v celém trestním řízení. Prosazujeme a chráníme vaše práva od počátečního vysvětlení na policii, přes komunikaci se státním zástupcem, až po hlavní líčení před trestním soudem.

Proč využít našich služeb

Jak získat právní pomoc

Právní pomoc řidičům poskytujeme zejména v Praze a okolí.

Kontaktujte nás

Napište nám pomocí formuláře

Odesláním souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů.

Nezávazný kontakt

Kontaktujte nás pomocí formuláře, abychom si domluvili na řešení vašeho případu.

Odesláním souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů.