Efektivní, profesionální a rychlé řešení

pro mého klienta obviněného za způsobení dopravní nehody

kontaktujte mě
foto
img img img

Trestní obhajoba při obvinění za způsobení dopravní nehody

Poskytneme Vám profesionální právní pomoc v celém trestním řízení. Prosazujeme a chráníme Vaše práva od počátečního vysvětlení na Policii ČR, přes komunikaci se státním zástupcem, až po hlavní líčení před trestním soudem.

Spolupracujeme se soudními znalci z oboru dopravy a také zdravotnictví k zajištění nezávislých znaleckých posudků k posouzení nehodového děje a zdravotních komplikací poškozeného.

Právní pomoc při jednání s Vaší pojišťovnou

Po dopravní nehodě je velice důležité kontaktovat svou pojišťovnu, která poskytuje tzv. povinné ručení vozidlu. Zajišťujeme rovněž komunikaci s pojišťovnou k ochraně Vašich práv a zajištění potřebné součinnosti, kterou bude vyžadovat pojišťovna.

Komunikace s poškozeným dopravní nehodou

Poradíme a pomůžeme Vám se zprostředkováním komunikace s poškozeným dopravní nehodou a budeme se pro Vás snažit vyjednat s ním vždy v mezích slušnosti dohodu. Ve všech odůvodněných případech budeme bojovat za podmíněné zastavení Vašeho trestního stíhání.

Žádost o navrácení řidičského oprávnění

Poskytneme Vám rychlou a profesionální právní pomoc v procesu zajištění navrácení Vašeho řidičského oprávnění.

Upuštění od výkonu zbytku trestu zákazu řízení motorových vozidel

Naše právní pomoc nekončí po vynesení rozsudku před trestním soudem. Pomůžeme Vám s kvalifikovanou přípravou a zastupováním při podmíněném upuštění od výkonu zbytku trestu zákazu řízení motorových vozidel.


Kdo jsem?

Jsem advokát, který se dlouhodobě zaměřuje na trestní obhajobu a sporovou agendu. Mým cílem je nalézt efektivní, profesionální a rychlé řešení pro mého klienta obviněného za způsobení dopravní nehody.

Při poskytování právních služeb spolupracuji se soudními znalci z oboru dopravy a oboru zdravotnictví.

Garantem poskytování právní služby je KLB Legal, s.r.o., advokátní kancelář, se kterou dlouhodobě a úzce spolupracuji. Spojení mého osobního přístupu a této advokátní kanceláře poskytuje klientovi nejvyšší možnou míru profesionality a ochrany.


Cena právních služeb

Každý případ klienta při řešení obvinění z dopravní nehody je individuální. Cena právních služeb je tak vždy výsledkem naší vzájemné domluvy. Nezávazně mne kontaktujte k určení výše odměny u Vašeho případu.

Nemusíte mít obavy mne kontaktovat, úvodní konzultace je zdarma. Můžete mne kontaktovat telefonicky, emailem nebo vyplněním níže uvedeného formuláře.


Potřebujete právní pomoc?

Nezávazně mne kontaktujte na tel: 603 114 687 nebo 604 494 364.

napište email na stara@klblegal.cz.

nebo vyplňte níže uvedený formulář a ozvu se Vám.

V případě, že nejste obviněn za způsobení dopravní nehody, ale jste obětí dopravní nehody, navštivte web projektu odskodneninehody.cz.


Reference Klientů

„Děkuji za rychlé a profesionální jednání, díky kterému se podařilo podmíněně zastavit trestní stíhání a uzavřít dohodu s poškozenými“

P. Kubík, Praha

„Jsem vděčná za perfektní spolupráci, díky které se podařilo nakonec i přes všechny překážky u soudu dospět k rozhodnutí o podmíněném zastavení.“

Klára Z., Praha

„Podařilo se díky komplexnímu přístupu předejít táhlým soudním sporům a vyřešit vše mimosoudně.“

L.Novotný, Praha

Kontakt

Mgr. Barbora Stará, LL.M.

IČ: 050 18 641

Email: stara@klblegal.cz

Tel: 604 494 364

Sídlo: Letenská 121/8 118 00 Praha 1

Informace o ochraně osobních údajů

Trvale spolupracující s KLB Legal, s.r.o., advokátní kancelář
IČ: 294 14 709, se sídlem Letenská 121/8, 118 00 Praha 1 – Malá Strana.

Advokátní kancelář sděluje klientům, že subjektem oprávněným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů mezi advokátní kanceláří a klientem je Česká advokátní komora, a to způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpisy. Bližší informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů prostřednictvím České advokátní komory naleznete na webové stránce www.cak.cz.